Jak ozdobić ściany w domu?

Czym byłby dom bez oryginalnych, ciekawych dekoracji? Takie ozdoby bez wątpienia sprawią, że wnętrza będą wydawać się przytulniejsze, co więcej nabiorą niebanalnego, oryginalnego charakteru. Wybór dekoracji do domu jest ogromny, dlatego na pewno każdy znajdzie takie, które będą w stanie spełnić jego oczekiwania. Jeżeli chodzi o dekoracje ścian to drewniana ramka 50×70 z ulubionym zdjęciem rodzinnym albo grafiką, na pewno się sprawdzi.

Drewniana ramka 50×70

ramki na obrazy

W dzisiejszych czasach raczej odchodzi się od zdobnych tapet czy kolorowych ścian, jednak nie oznacza to, że nie warto ich ozdobić w inny sposób. Wystarczy rama 50×70, wydrukowane zdjęcia albo grafiki i dekoracja będzie gotowa. Dużą popularnością w dzisiejszych czasach cieszą się galerie zdjęć rodzinnych umieszczone na jednej ścianie, albo subtelne grafiki podświetlone przez kinkiety. Ważne jest to, aby drewniane ramki 50×70 były solidne i ładnie prezentowały wybrane zdjęcia.
Grafiki na ścianie to bardzo oryginalna ozdoba, jednak trzeba w odpowiedni sposób zaplanować rozmieszczenie ramek, aby miało to sens. Wcześniej warto ułożyć wybrane ramki 50×70 na podłodze, w ten sposób można sprawdzić, jaki układ będzie najlepszy i jak zdjęcia będą dobrze się prezentować. Wtedy jest jeszcze czas. na ewentualne poprawki, po przywieszeniu ramek już nie będzie to takie proste, chociaż można oczywiście zmieniać układ zdjęć.

Ozdoby na ścianach są potrzebne, szczególnie we wnętrzach minimalistycznych, gdzie dekoracje są mocno ograniczone lub nie ma ich w ogóle.

Comments are closed.